Detail pozice

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, největší evropský specialista na právní ochranu.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Naše pozice ti sedne, pokud už něco málo umíš v oblasti tvorby contentu pro sociální sítě, nebojíš se podpory marketingových akcí a máš srdce kopíka.

Hledáme totiž marketingového specialistu s přesahem do copywritingu. Budeš důležitou součástí malého univerzálně založeného marketingového týmu. V takovém týmu se budeš cítit dobře, pokud jsi otevřený komunikativní člověk, co umí zodpovědně přiložit ruku k dílu, umí se ptát, rád věci organizuje, umí hezky a spisovně psát a nebojí se být v centru dění.

Vítanou schopností je umět kriticky na věci nahlížet, hledat obsah pro sociální média uvnitř i vně firmy. Nemine tě ani nutná administrativa, ale i tou se prokoušeš, protože nejsme žádný nudný korporát. Manažer marketingu tě v ničem nenechá plavat, ze začátku bude základem úzká spolupráce a podpora, to co však chceš ty i my, je tvoje co nejrychlejší plná autonomita. Chceš mít totiž sám vliv na věci okolo a mít za ně vlastní zodpovědnost. Hledíme do budoucnosti a podle toho stavíme naše projekty a strategie. Digitální komunikace na moderní IT technice je samozřejmostí.

Co přesně tedy dostaneš na starost a co bude práce obnášet?

• Nakopneš Instagram a budeš se věnovat správě Facebooku, také sbírat content uvnitř i vně firmy a na firemních akcích. A pak následně tvořit posty pro všechna naše soc. média.
• Působíme po celé ČR, takže budeš plánovat a zařizovat veletrhy a regionální akce – neboj, nebudeš na to sám, k ruce máme šikovné support agentury, s kterými marketingově podpoříš naše obchodníky. Párkrát za rok sedneš do auta, něco někam odvezeš, rozestavíš rollupy na akci apod.
• Kromě sociálních sítí hodně komunikujeme v tištěných a online médiích, budeš řídit, aby vznikly všechny inzeráty a články a byly všude včas, skoro denně budeš kontaktu s redaktory významných českých médií.
• Nemine tě ani komunikace s tiskárnou a podobné drobnosti.

Co nového se naučíš?

Vlastně co budeš chtít. My v D.A.S. používáme skoro všechny moderní kanály marketingu. Hodně se posuneš v psaní a v sociálních sítích, především Facebooku a Instagramu. Hlavně Instagramu dáš vlastní takt. Naučíš se spoustu nových věcí včetně vyhodnocování akcí a kampaní a Google analytics. Prohloubíš své schopnosti řídit externí agentury a freelancery. A pokud budeš chtít ovládneš i Indesign nebo Photoshop.

Co ti dalšího nabídneme?

• Notebook, telefon
• Prostor pro realizaci vlastních nápadů
• Moderní a příjemné prostory kanceláří na Brumlovce
• HomeOffice
• Stabilní fixní mzdu a k tomu prémie
• Pestrou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného zdravotního volna, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a mnoho dalšího

Dává ti to smysl? To je možná práce tvých snů.
Teď jste dočetli inzerát, který může změnit nebo posunout tvůj profesní život. Co stačí udělat? Napiš na kariera@das.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vyskočilova 1481/4, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

 

Kontakt

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR
Mgr. Dana Břinková
Vyskočilova 1481/4
140 00  Praha-Michle
Česká republika